مشاهده وب سایت نایب
ميهمانان گرامى اين موسسه پس از شكست كرونا درسطح كشور و مساعد شدن شرايطِ مناسب براى فعاليت،اقدام به بازگشايى خواهد نمود.

رستوران نایب

⚜️اطمينان خاطر شما را به كمك اعتبارمان به شما باز مى گردانيم⚜️

اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن رستوران نایب را دانلود کنید
دانلود
0
منو دسترسی
نایب وزرا
I III V II IV
I

تاریخچه چلوکباب

مختصری از تاریچه چلوکباب در ایران

چلوکباب نایب

مختصری از تاریخچه چلو کباب نایب

نايب غلامحسين (نايب بزرگ ) در سال 1254 همراه خانواده به تهران مهاجرت كرد ،حمام ابتداي بازار صحاف ها را خريد و خزينه هايش را پر كرد ، سالن بزرگ حمام با فرش هاي زر بفت مفروش شد تا بازاري ها براي اولين بار تركيب برنج ،كره و كباب را تجربه كنند .غذاي ابداعي نايب چنان اهميتي يافت كه امروزه چلو كباب غذاي ملي و نام نايب يك برند برتر در صنايع غذايي است.

مشاهده بیشتر
II

رستوران نایب وزرا

نایب بهترین انتخاب

رستوران نایب وزرا

بیوگرافی نایب وزرا

اينجانب محسن رفيع جمال نوه دختري نايب بزرگ تا دريافت ديپلم در تابستانها و تمامي ايام تعطيل در چلوكبابي پدر بزرگ خود در بازار تهران به فراگيري تمامي موارد تهيه و توليد يك چلوكباب خوب همت گماردم. سپس براي كسب تجربه شخصي اقدام به شراكت و تاسيس كوتاه مدت چندين چلوكبابي نايب در سطح تهران نمودم و بعد از آن براي زندگي و تحصيل عازم خارج از كشور شدم...

مشاهده بیشتر
III

تصاویر و فیلم رستوران

سالن نایب وزرا

بالاترين سطح كيفي و كمي

ما همواره می کوشیم در عرضه ی غذا، آنچه مطلوب شما عزیزان می باشد را در بالاترین سطح کمی و کیفی ارائه دهیم. طبخ غذا در بالاترین سطح کیفی، مطابق با رعایت استاندارد های بهداشتی، این رستوران رو به یکی از محبوب ترین رستوران های تهران تبدیل کرده است.

به كار گيري از پرسنل مناسب و آموزش ديده

ا نظر به این که ظاهر آراسته و نحوه برقراری ارتباط کارکنان رستوران، نقش بسیار موثری در رضایت مشتری دارد، رستوران نایب همواره می کوشد آنچه مطلوب نظر شماست را با به کار گیری پرسنل مناسب و آموزش دیده، ارایه دهد. تا رضایت هرچه بیشتر شما را جلب کند.

رعايت استاندارد هاي بين المللي سرو و عرضه غذا

در دنیای صنعتی، با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی تغذیه و نیاز جامعه به تغذیه سالم، طبیعی و کاملاً بهداشتی، رستوران نایب، با بهره برداری توأم از ذائقه ایرانی، سنت غذایی و تکنولوژی روز دنیا با رعايت استاندارد هاي بين المللي سرو و عرضه غذا ، سرویس های غذایی خود را آماده و به مشتریان محترم ارائه می دهد

IV

منوی رستوران

منوی رستوران نایب وزرا

نایب
چلوکباب فیله
نایب
چلوکباب لقمه
نایب
جوجه کباب مخصوص
نایب
چلو کباب برگ ممتاز
0%

سبد خرید